Присоединяйтесь к нам на Twitter Присоединяйтесь к нам в Google +
_______________________________________________________________________________________________________   Ми є сертифікованими постачальниками техніки та запчастин AL-KO

 

 

 

Wolf-Garten

Однією з найстаріших і давно існуючих компаній на ринку садового інструменту є німецька компанія Wolf-Garten, яка починає свій шлях з 1922 року. Це був сімейний бізнес на чолі з Августом Вольфом, який задумав удосконалити інструменти для сільськогосподарських робіт.

Перше, що вони зробили - модернізували мотигу, зробивши її більш легкою у роботі. На можливість мати у себе більш зручні інструменти швидко відреагували місцеві фермери, популярність до нової компанії Wolf-Garten прийшла швидко. Наступні кілька років були спрямовані на пошук оптимальних та інноваційних рішень для садової техніки.

Приміром роботи компанії Wolf-Garten пішли й інші, тому необхідність розробляти нову продукцію ніхто не оскаржував. До 1950-м років німецька компанія щосили виробляла газонокосарки, але ринок пред'являв нові вимоги, на які треба було відповідати. Такою відповіддю стали перші моделі роторних газонокосарок з обертовими лопатями і бензиновим двигуном, які були представлені в 1953 році.

Тоді вони струснули ринок садової техніки, так як до цього року ще ніхто не виробляв газонокосарки подібного типу. Компанія Wolf-Garten в цьому плані була першопрохідцем. У 1958 році вона зуміла представити свої електричні газонокосарки, які були схожі на своїх попередників у легкості та зручності використання.

Електричні газонокосарки компанії Wolf-Garten відрізняються низьким рівнем шуму і високою маневреністю. Спроби поліпшити газонокосарки з бензиновим двигуном увінчалися успіхом в 1975 році, коли на ринку були вперше представлені самі тихі моделі такого плану.

Бензинові газонокосарки настільки гарні у використанні на великих площах, тому що можуть охоплювати до 50 соток землі. Сказати, що популярність компанії Wolf-Garten збільшилася, значить, нічого не сказати. У середині 1980-х років компанія збільшує асортимент газонокосарок.

Тепер вона виробляє всі відомі види: електричні, барабанні, механічні барабанні, роторні, бензинові та акумуляторні. Але й на цьому Wolf-Garten не перестала дивувати ринок газонокосарок. Черговий шедевр був представлений в 1996 році, а саме газонокосарка з сидінням або як її називають зараз картинг / скутер.

У 2000 році на міжнародній виставці Wolf-Garten представляє трактор газонокосарку з нульовим розворотом в радіоуправлінні, а в 2003 році - газонокосарку, яка працює на водневому паливі. Успіх компанії Wolf-Garten полягає в девізі: «Захопленість і компетентність». Дотримуючись даного гаслу, щодня кращі інженери трудяться на заводах Wolf-Garten для створення хорошої і довговічною садової техніки.

На будь-якому інструменті німецької компанії можна побачити відмітний знак - логотип із зображенням вовка на червоному тлі, який вже давно асоціюється з високою якістю та інноваціями садової техніки.

Компанія Wolf-Garten сьогодні - одна з провідних компаній з виробництва садової техніки у світі. Її неодноразово відзначали за прекрасні успіхи в розробках, а в 2007 році компанії присвоїли титул «Бренд року». Техніці німецької компанії настільки довіряють, що всі газони Чемпіонатів світу та Європи стрижуться тільки газонокосарками від Wolf-Garten.

Протягом багатьох років компанія Wolf-Garten вірна собі. Її техніка виробляється на 5 європейських виробничих площах, а 14 відділів продажів розташовані в Європі, Китаї та США. Ставши в першій половині минулого століття одним з провідних виробників садової техніки, компанія Wolf-Garten і зараз не тільки не втрачає свої позиції, але й зміцнює їх завдяки своїй чудовій техніці.

Мобильная версия