Присоединяйтесь к нам на Twitter Присоединяйтесь к нам в Google +
_______________________________________________________________________________________________________   Ми є сертифікованими постачальниками техніки та запчастин AL-KO

 

 

 

TRIUNFO

  • Культиватор Triunfo TB 50 PRO R

    Культиватор TRIUNFO TB 50 PRO R оснащений високопродуктивним 4-тактним двигуном Briggs &...
    23 719,00 грн

Triunfo - це всесвітньо відомий бренд професійної садово-паркової техніки, що належить компанії Fatomipe AA Компанія є частиною найбільшої корпорації Європи - Henrique Vieira & Filhos, яка заснована в 1910 підприємцем Енріке Вієйрою і його п'ятьма синами у м Авейро, Португалія.

Базовою галуззю групи була металургія. Починаючи з 1964 р Henrique Vieira & Filhos починає інтенсивно розвиватися в різних областях і набуває такі компанії, як HELIFLEX (виробництво пластикових виробів), COMAG (комерція), SOINOX і COSVALINOX (металургія), в т.ч. і FATOMIPE.

У період з 1985 по 1992 р.р. компанія FATOMIPE розпочинає співпрацю з низкою компаній, таких як KUBOTA Corporation Japan, ECHO Kioritz Japan (Yamabiko Corporation).

З 1999 року компанія приймає стратегію інтернаціоналізації і виходить на міжнародні ринки.

У 2004 FATOMIPE запускає власний бренд Triunfo і починає сертифікувати всю продукцію Triunfo у відповідності зі стандартами якості професійної техніки.

У період з 2006 по 2009 р.р. йде завоювання нових ринків, розширення та реконструкція виробничої бази.

У 2011 компанія розпочинає співпрацю з Blount (Oregon).

Мотокультиватори цього європейського бренду не мають аналогів - у виробництві культиваторів Triunfo використовуються тільки високоякісні деталі і компоненти. На культиватори встановлюються надійні двигуни відомих торгових марок - Briggs & Stratton, Kubota, Honda, Robin Subaru.

Важливою відмінністю культиваторів Triunfo є розбірною редуктор - це означає, що при виході його з ладу його легко можна замінити. Всі моделі оснащені потужними кованими фрезами товщиною 5 мм.

На сьогоднішній день техніка Triunfo підкорила всі країни Європи (Іспанія, Німеччина, Австрія, Бельгія, Болгарія, Естонія, Франція, Греція, Угорщина, Італія, Литва, Латвія, Нідерланди, Польща, Румунія, Словаччина, Словенія, Хорватія), а також Туреччину , Росію, країни Африки - Марокко, Туніс, Алжир, Ізраїль. Успіх компанії визначають відмінні технічні характеристики продукції, які і забезпечують простоту, якість і надійність.

Мобильная версия