Присоединяйтесь к нам на Twitter Присоединяйтесь к нам в Google +
_______________________________________________________________________________________________________   Ми є сертифікованими постачальниками техніки та запчастин AL-KO

 

 

 

Tonino Lamborghini

Продукція всесвітньо відомого бренду Tonino Lamborghini створює в світі садової техніки справжню сенсацію. Високоякісна робота німецьких фахівців в поєднанні з неперевершеним італійським дизайном: Tonino Lamborghini з'єднує все найкраще з двох світів і створює нові стандарти форми і функціоналу.

Садова техніка Тоніно Ламборгіні не просто радує око, але і приємна для рук, функціональна і виготовлена за останнім словом техніки.

Конструктори надають особливе значення ергономіці і технічних нововведень, які помітно спрощують роботу в саду. Так, потрібні HS 6050 і HS 6050В оснащені за останнім словом техніки. А електротріммер з травозбірником RTV 6050 - абсолютна світова новинка, що робить можливим косіння і одночасно прибирання садовим пилососом!
Гарантія на садову техніку Tonino Lamborghini - 3 роки! Продукція виготовляється визнаним німецьким виробником Ikra Mogatec в Німеччині і поставляється по всьому світу. Досвід виготовлення садової техніки більш ніж 30 років гарантує високу якість і надійність продукції.

Мобильная версия