Присоединяйтесь к нам на Twitter Присоединяйтесь к нам в Google +
_______________________________________________________________________________________________________   Ми є сертифікованими постачальниками техніки та запчастин AL-KO

 

 

 

Masport

  • Гриль Masport MB 4000 134223

    Потужність 3,5 кВт, 4 основні пальники, 1 боковий пальник
    18 999,00 грн

Masport – лідер ринку Нової Зеландії 

Masport поставляє широкий асортимент високоякісних газонних і садових виробів, таких як газонокосарки, садово-огороді трактори з газонокосарками, культиватори, подрібнювачі, системи опалення терас і грилі. Особливо в південній півкулі світу ви можете придбати високоякісну продукцію від Masport. Широкий досвід протягом більш ніж 100 років історії існування компанії і висока якість продукції за доступними цінами зробили Masport лідером ринку Нової Зеландії. Компанія Masport Limited була заснована в 1910 році як сімейний бізнес в Окленді, Нова Зеландія. З тих пір бренд Masport став для поколінь новозеландців символом гарної якості і надійного обладнання для застосування на свіжому повітрі.

У 1911 році компанія Masport запровадила ливарне виробництво і почала виробляти вакуумні насоси та стаціонарні двигуни для цілого ряду сільськогосподарського обладнання. Після створення надійної сільськогосподарської бази, компанія Masport почала виробляти в 1930 році свої перші косарки, а в 1938 році – першу в Новій Зеландії газонокосарку з бензиновим двигуном. Завдяки своїй зростаючій репутації і інженерній досконалості компанія розширила асортимент продукції для сільського господарства, садівництва та догляду за газонами. Сьогодні Masport спеціалізується на обладнанні для застосування на свіжому повітрі, такому як газонокосарки, подрібнювачі, культиватори та продукція для відпочинку на свіжому повітрі, така як грилі та обігрівачі для терас. Компанія має гарну репутацію щодо виробництва якісної продукції, яку вона експортує в більш, ніж 40 країн світу.

Мобильная версия