Присоединяйтесь к нам на Twitter Присоединяйтесь к нам в Google +
_______________________________________________________________________________________________________   Ми є сертифікованими постачальниками техніки та запчастин AL-KO

 

 

 

Hyundai

Корпорацію HYUNDAI ("Сучасність") заснував промисловець Чон Чжу Єн в 1946 році в Південній Кореї. Серед основних напрямків діяльності компанії потрібно відзначити:

машинобудування;
електроніка;
сталеливарне виробництво;
суднобудування;
хімічна промисловість.

Техніка HYUNDAI - має велику популярність серед країн СНД та Європи в середньому ціновому сегменті. Асортимент представлений в наступних товарних категоріях:

аудіо та відеотехніка;
генератори, електростанції;
електроінструменти (від багатофункціональних перфораторів і дрилів до шліф машин і циркулярних пилок);
автомобільні пристрої (мультимедіа, аудіо-, відео- та охоронні системи);
портативна техніка;
побутова техніка;
освітлення.

Бензинові і дизельні генератори HYUNDAI - надійне джерело електропостачання. Моделі відрізняються невеликою вагою, стабільним функціонуванням в автономному режимі, зниженим рівнем вібрації і шуму.
Електроінструмент HYUNDAI - високоякісне обладнання для справжніх майстрів. У каталозі представлені моделі як побутового класу, так і для професійного використання.

Купити електроінструмент, садову техніку або силову техніку HYUNDAI ви можете прямо зараз в інтернет-магазині zelenemisto.сом.uа. Також Ви можете отримати професійну консультацію щодо обслуговування техніки та ремонту в нашому сервісному центрі.

Мобильная версия