Присоединяйтесь к нам на Twitter Присоединяйтесь к нам в Google +
_______________________________________________________________________________________________________   Ми є сертифікованими постачальниками техніки та запчастин AL-KO

 

 

 

Heissner

  • Насос дренажний Heissner TAUCH Pro PS 10000

    Насос дренажний для брудної води Heissner TAUCH Pro PS 10000-00 має максимальну потужність 550...
    0,00 грн

  • Heissner TAUCH Pro PC 7000-00

    Заглибний дренажний насос Heissner TAUCH Pro PC 7000-00 призначений для відкачування та...
    0,00 грн

Сьогодні фірма HEISSNER GMBH, розташована в гессенському місті займає лідируючі позиції в якості постачальника елементів сучасного садового інтер'єру.
Торговельні організації, що мають тісні відносини з компанією, є практично у всіх європейських країнах, а також в Австралії та США. Серед них також і власні фірми та торгові офіси у Великобританії, Австрії, Нідерландах, Польщі, Чехії та Франції.
Замовниками HEISSNER є не тільки торгові мережі магазинів «зроби сам», а й спеціалізовані магазини.
Базова ідея, що складалася в потребі прикраси красивих садів високоякісними виробами, аніскільки не змінилася з 1872 року. Проте істотно розширився асортимент:
З 1960 р, коли було розпочато виробництво фонтанних і погружних насосів, фірмі HEISSNER вдалося зайняти провідне становище в ринковому сегменті «водні компоненти для саду».
Метою близько 120 співробітників в європейських виробничих і торгових підрозділах HEISSNER є створення радісною і затишної атмосфери в саду.
До 2006 р ця діяльність здійснювалася у світовому масштабі у співпраці з групою компаній PeakTop з Гонконгу.
Це дозволило ще більше розширити асортимент пропонованої продукції.
З метою гнучкого реагування на вимоги ринку на початку 2006 р на заводі в Лаутербахом було відкрито додаткову виробнича лінія.
Фірма ще більше сконцентрувалася на своєму основному бізнесі: водне обладнання для садів і декоративні вироби для розміщення в приміщеннях і за їх межами.

Мобильная версия